Reklama
Smetana s pomerančem

Smetana s pomerančem

Ivana Ekartová
Ivana Ekartová
Vsetín

Dobrý den,

posílám vám fotografii naší kuchyně, kterou jsme si sami navrhli a nechali vyrobit do našeho nového domova. Barevné ladění koresponduje s ostatním zařízením v našem bytě. Je to naše již druhá zrekonstruovaná kuchyň, takže jsme věděli, čeho se vyvarovat a na druhou stranu na čem nešetřit. Vaříme oba - já i manžel. Máme rádi italskou kuchyni a bez sušených rajčat, passata, šafránu a jiných drobností se neobejdeme.

Ivana Ekartová, Vsetín

Sdílejte: Twitter Facebook Vytiskněte si: Tisknout Tisknout
Tisknout
Reklama
Knedlíková kuchařka

Speciální vydání

Ať už využijete úrodu ze své zahrady nebo zavítáte někam na trh či do obchodu, určitě nepřijde jediný kousek ovoce nazmar. Přinášíme ti totiž recepty na sladké moučníky, nepečené dezerty a samozřejmě skvělé tipy na marmelády a kompoty. Je jen na vás, který vyzkoušíte, ale určitě ani u jednoho nešlápnete vedle. Dobrou chuť!

více
special

Pošli recept Extra speciál

Vážení a milí čtenáři, připravili jsme pro vás další extra-speciální vydání časopisu Pošli recept!. Tentokrát jsme ho sestavili z vašich nejoblíbenějších sladkých receptů, o které si k nám do redakce píšete. Věříme, že se vám budou líbit a že budou mít úspěch u vašich blízkých i u hostů, jimž je nabídnete. Přejeme hodně zdaru při pečení a především dobrou chuť!

více
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Close icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Posli recept logo

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

zpět na hlavní stranu