Reklama
Moje podkrovní kuchyňka
Fotogalerie:

Moje podkrovní kuchyňka

Mgr.Libuše Fojtíková
Mgr.Libuše Fojtíková
Slavičín

Ráda bych Vám ukázala, jak se dá využít malý prostor v půdní vestavbě. Společně s manželem jsme si vymysleli kuchyňku, kde nechybí žádný spotřebič včetně myčky. Prostor do písmene U nám velmi sjednotil jak pracovní část, tak i jídelní stůl. A mít dvě střešní okna nad dřezem je fakt praktické - světlo. Celá kuchyň je z hrušky, pracovní deska je zelená, která velmi uklidňuje a navozuje chuť k jídlu. Dřez i s pákou máme z fragranitu. A mozaikový obklad vše ucelil. Mám ji ráda, jsem vášnivá kuchařka i ráda peču v domácí pekárně. Jsem vaší čtenářkou, fandím vám a ať se vám daří.


S pozdravem  Mgr.Libuše Fojtíková, Divnice

Sdílejte: Twitter Facebook Vytiskněte si: Tisknout Tisknout
Tisknout
Reklama
Knedlíková kuchařka

Speciální vydání

Ať už využijete úrodu ze své zahrady nebo zavítáte někam na trh či do obchodu, určitě nepřijde jediný kousek ovoce nazmar. Přinášíme ti totiž recepty na sladké moučníky, nepečené dezerty a samozřejmě skvělé tipy na marmelády a kompoty. Je jen na vás, který vyzkoušíte, ale určitě ani u jednoho nešlápnete vedle. Dobrou chuť!

více
special

Pošli recept Extra speciál

Vážení a milí čtenáři, připravili jsme pro vás další extra-speciální vydání časopisu Pošli recept!. Tentokrát jsme ho sestavili z vašich nejoblíbenějších sladkých receptů, o které si k nám do redakce píšete. Věříme, že se vám budou líbit a že budou mít úspěch u vašich blízkých i u hostů, jimž je nabídnete. Přejeme hodně zdaru při pečení a především dobrou chuť!

více
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Close icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Posli recept logo

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

zpět na hlavní stranu