Reklama
Kuchyně dostala novou podobu po 18 letech
Fotogalerie:

Kuchyně dostala novou podobu po 18 letech

Martina Vojtová
Martina Vojtová
Olešnice

O přestavbě kuchyně se hovořilo už několik let, jen se čekalo na nějaký dobrý a levný nápad, jak rekonstukci provést. V kuchyni se udělala nová podlaha. Stará lavice se potáhla koženkou, boky se polepily fólií, která imituje dřevo a kuchyňská dvířka se nechala udělat nová (korpus byl zachovalý, takže výměna vyšla levně). Nová deska, dřez a spotřebiče tomu daly "šmrnc". A tak jsme se i my dočkali po 18-ti letech "skoro nové" kuchyně, ve které se nám dobře vaří a tráví čas.

Martina Vojtová, Olešnice

Sdílejte: Twitter Facebook Vytiskněte si: Tisknout Tisknout
Tisknout
Reklama
Knedlíková kuchařka

Speciální vydání

Ať už využijete úrodu ze své zahrady nebo zavítáte někam na trh či do obchodu, určitě nepřijde jediný kousek ovoce nazmar. Přinášíme ti totiž recepty na sladké moučníky, nepečené dezerty a samozřejmě skvělé tipy na marmelády a kompoty. Je jen na vás, který vyzkoušíte, ale určitě ani u jednoho nešlápnete vedle. Dobrou chuť!

více
special

Pošli recept Extra speciál

Vážení a milí čtenáři, připravili jsme pro vás další extra-speciální vydání časopisu Pošli recept!. Tentokrát jsme ho sestavili z vašich nejoblíbenějších sladkých receptů, o které si k nám do redakce píšete. Věříme, že se vám budou líbit a že budou mít úspěch u vašich blízkých i u hostů, jimž je nabídnete. Přejeme hodně zdaru při pečení a především dobrou chuť!

více
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Close icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Posli recept logo

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

zpět na hlavní stranu