Reklama

Cider

Cider je alkoholický nápoj, který vzniká kvašením jablečného moštu. Někdy je používán i mošt z hrušek. Ten je známý pod názvem "perry". Následně však může být dochucován dalšími příchutěmi, například švédský cider existuje i malinový, borůvkový nebo brusinkový. Nemusí mít jen různé příchutě, ale různé množství alkoholu, od 2 % až po 8 %. Jablečný cider je populárním nápojem ve Velké Británii, Belgii, Francii, Jižní Africe, US, Austrálii a v Irsku. Hruškový cider najdete na pultech spíše ve Skandinávii – Švédsku. Cider může být hodně sladký,a le i extra suchý. Některé se podobají limonádě, jiné spíše moštu. Nejčatěji bývá perlivý.Reklama
Knedlíková kuchařka

Speciální vydání

Ať už využijete úrodu ze své zahrady nebo zavítáte někam na trh či do obchodu, určitě nepřijde jediný kousek ovoce nazmar. Přinášíme ti totiž recepty na sladké moučníky, nepečené dezerty a samozřejmě skvělé tipy na marmelády a kompoty. Je jen na vás, který vyzkoušíte, ale určitě ani u jednoho nešlápnete vedle. Dobrou chuť!

více
special

Pošli recept Extra speciál

Vážení a milí čtenáři, připravili jsme pro vás další extra-speciální vydání časopisu Pošli recept!. Tentokrát jsme ho sestavili z vašich nejoblíbenějších sladkých receptů, o které si k nám do redakce píšete. Věříme, že se vám budou líbit a že budou mít úspěch u vašich blízkých i u hostů, jimž je nabídnete. Přejeme hodně zdaru při pečení a především dobrou chuť!

více
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Close icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Posli recept logo

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

zpět na hlavní stranu